Главная » Автосервисы » Мойка » АКВАСТРАДА

Эксклюзивные скидки для посетителей нашего сайта от ведущих автосервиcов Украины

Autobox.small AutoBox

AUTOBOX является официальным партнеро...
Sto-autoclub-koreya.small СТО AutoClub Корея

Запчасти, обслуживание и ремонт автом...
Avtospark.small AvtoSpark

Автомагазин запчастей на иномарки. Уж...
Chp-zyuzin-p-p.small AUTO TECHNO LAND

Автозапчасти – Toyota, Lexus, ACUR...

АКВАСТРАДА

Скидка 3% клиентам, назвавшим менеджеру адрес сайта CarGid.com.ua!

Вид деятельности
Мойка
Регион
Тернополь
Бесплатное размещение.
Связь только через e-mail.
e-mail
отправить сообщение
 

Колектив комплексу АКВАСТРАДА має честь запропонувати Вам саме безпечну мийку.

До Ваших послуг:


Точність.
Повністю комп'ютеризована Автомийка. Від фотоелектричних сенсорів до роботів-мийників. Ми використовуємо унікальне обладнання від кращого виробника світу.

Нанотехнології.
В якості реагентів для миття використовуються поверхнево-активні речовини, створені італійськими спеціалістами, які не руйнують поверхню, що обробляється, та водночас створюють оболонку навколо бруду, після чого за допомогою підготовленої води видаляють його.

Професіоналізм.
Наша навчальна програма готує знаючих, ввічливих та вправних співробітників. Ми будемо щасливі лише тоді, коли Ви будете задоволені нашою роботою.

Аqua-Smarts.
Вся вода в комплексі «Аквастрада» надходить з власної свердловини. Вона очищується, пом'якшується, нагрівається та подається під потрібним тиском для бездоганного миття. Використовуючи оборотний цикл води, ми дбаємо про навколишнє середовище. Вода, що застосовуєтьсяв нашому комплексі потрапляє в каналізаційні системи міста тільки після спеціальної очистки. В той час, як вода, що використовується для миття машини біля Вашого будинку, надходить у зливні стоки разом із дощовою та в кіцевому випадку потрапляє у водойми річок і озер, де вона забруднює навколишнє середовище.

Безпека та Захист.
Щоб уникнути будь-яких механічних контактів з поверхнею Вашого авто, ми використовуємо новітню технологію 100% безконтактної мийки та сушки. Все наше обладнання контролюється складною комп'ютерною системою, яка робить миття безпечним та послідовним щоразу, коли Ви миєте машину. Також воно дозволяє точно дозувати віск, який надасть додатковий захист Вашому авто.

Сушка.
Наші повітряні системи безконтактної сушки не залишать жодного шансу волозі та зроблять так, щоб після миття Ваш автомобіль став повністю сухим!

Дітейлінг.
Ми знаємо, що різні машини мають різні потреби. Працівники дітейлінгу Вам запропонують поелементну або комплексну чистку салона та зовнішніх деталей авто з використанням парового обладнання, яке водночас робить очищення та дезінфекцію.

Турбота. З нами Ви зекономите те, що неможливо купити за гроші – час. Мийка кузова займе всього 6 хвилин!

Задоволення.
Поки наші спеціалісти будуть доглядати за Вашим автомобілем Ви зможете провести час в кафе комплексу за філіжанкою кави чи чаю, скуштувати смачні страви, скористатись безкоштовним Інтернетом.


Оставить комментарий

У вас есть замечательная возможность сэкономить на обслуживании вашего авто. В рамках каталога "Автосервисы" наши партнеры — автомагазины, СТО, автосалоны, автомойки — предоставляют посетителям нашего сайта эксклюзивные скидки на весь спектр автотоваров и услуг.

Ваши сэкономленные деньги ждут вас в разделе "Автосервисы".