Главная » Статьи » Особливості вибору домкрата для авто

Эксклюзивные скидки для посетителей нашего сайта от ведущих автосервиcов Украины

Autobox.small AutoBox

AUTOBOX является официальным партнеро...
Sto-autoclub-koreya.small СТО AutoClub Корея

Запчасти, обслуживание и ремонт автом...

Особливості вибору домкрата для авто

29.03.2017
Osobennosti-vybora-domkrata-dlya-avto
Автовыкуп Аксессуары СТО Автокредит Запчасти Страховка Автосалоны Мойка Шины Автошколы Прокат авто Электроника

Під час проведення ремонту машин неможливо обійтись без надійного і функціонального домкрата. Такий мобільний підйомний засіб буде незамінним інструментом і в дорозі, коли буде потрібно терміново замінити пошкоджене колесо. Щоб підібрати модель домкрата для конкретного авто, необхідно враховувати ряд важливих технічних параметрів.

Вантажопідйомність

Звичайним автолюбителям не потрібен потужний домкрат підкатний. Такі моделі, в основному використовуються для роботи на станціях техобслуговування, або в шиномонтажних майстернях. Для звичайного легкового авто достатньо домкрата з вантажопідйомністю 1.5-2 т. Тут не потрібен великий запас, оскільки середня вага легковиків складає приблизно 1.5 т. Коли підбирають підйомник для масивних поза шляховиків, необхідно розглядати більш потужні варіанти.

Механізм приводу

Сучасні виробники пропонують гідравлічні, механічні та пневматичні моделі домкратів. Останні — потребують додаткового джерела стиснутого повітря (газового балону, стаціонарної пневмомережі, та ін.). В них повітряний тиск створює підйомну силу, піднімаючи авто на необхідну висотую Такі моделі не потребують ніяких зусиль від водія, хоча необхідність постійно возити з собою повітряний балон робить їх не зовсім зручними в користуванні. Ці модифікації домкратів частіше використовуються на СТО чи в шиномонтажних майстернях.

В механічних моделях домкратів обертання рукоятки дозволяє повертати основний робочий гвинт, який і підіймає вантажну площадку. Для роботи з такими інструментами необхідно докладати значних зусиль. Однак ці легкі та відносно компактні механізми відрізняються найбільш доступною ціною, та користуються попитом у бюджетних автомобілістів.

Гідравлічні моделі домкратів не потребують суттєвих зусиль для підіймання навіть важких авто. В них тиск робочої рідини нагнітається завдяки поступальним рухам рукоятки. Такі підйомники будуть незамінні для частого використання.

Висота підйому та підхвату

Усі домкрати забезпечують підіймання корпусу машин на певну висоту. Для заміни колеса чи рульової рейки достатньо моделі, яка дозволить перемістити кузов лише на 40-60 см. Для поза шляховиків варто звернути увагу на моделі з більшими параметрами висоти підйому. При виборі остаточної моделі, потрібно зважити на те, щоб висоти підхвату вистачило для установки домкрата під конкретний автомобіль, інакше механізм може просто не «увійти» під кузов.

 

Вважаючи на всі ці параметри, можна підібрати оптимальний домкрат для любого автомобіля.

Оставить комментарий

У вас есть замечательная возможность сэкономить на обслуживании вашего авто. В рамках каталога "Автосервисы" наши партнеры — автомагазины, СТО, автосалоны, автомойки — предоставляют посетителям нашего сайта эксклюзивные скидки на весь спектр автотоваров и услуг.

Ваши сэкономленные деньги ждут вас в разделе "Автосервисы".